Uygulama Açıklaması

Çılgın Hırsız Android oyunu son zamanlarda hızla yükselip google play markette en çok tutulan oyunlardan biri haline gelmiştir.  Üst sıralarda varlığını sürdüren oyun birazcık temple run ve subway surfaceye benzemektedir. Zaten resime bakınca akıllarda az çok birşeyler şekillenmekle beraber oyunu indirmiş bulunuyorsunuz :)

Bazı telefonlarda açılmadığı ve telefonu kastığı söylenilsede bence çok güzel bir oyun. Bi kere grafikleri çok kaliteli. Ve 11 mb olmasından ötürü tercih ediliyor. Şimdiye kadar 350 bin kişinin indirmiş olduğu oyunu bence sizde indirip bi deneyim çok şey kaybetmessiniz bence.

Ama subway surface ve temple run bağımlıları huylarından vazgeçmiyor. Yani diğer iki oyun bu oyuna göre daha çok oynayıcı topluyor. Bu oyunun kuruluş amacı sanırım temple runun pabucunu dama atmaktı. Ama beklenen olmadı Huylu huyundan vazgeçmedi.

Aşağıda oyuna ait bir fragman ile beraber indirme linkini göreceksiniz Keyifli dakikalar geçirmenizi umuyoruz!

google play indirme linki  : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkFOTVAuR2xvZnRETUhNIl0.Bir önceki yazımız olan Jetpack Joyride indir başlıklı makalemizde android jetpack indir, jetpack joyride apk indir ve jetpack joyride indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelen Aramalar:

No Comments Yet
Make the first to comment


Post Comment