Uygulama Açıklaması

Akıllı telefon rüzgarları hızla esmeye devam ederken bir yandan da firmalar tabletlerini geliştirmeye çalışıyor. Özellikle kocaman ekranlara sahip tablet bir hayli ilgi görüyor..

Bir Güney Kore Firması olan Samsung da bir çok farklı hem telefon hem tablet ile bu sektörde kocaman bir yer edinmiş durumda. Hatta akıllı telefon pazarının lideri durumda desek yanlış birşey söylemiş olmayız.

Firmanın yeni tanıttığı Samsung Galaxy Mega 6.3 Duos modeli  ile tablet dünyasına bir kez daha giriş yapan Samsung firması tabletin ekranını hayli büyük tutmuş durumda. Bu seriler Nega 5.8 ve Mega 6.3 şeklinde iki kola ayrılıyor. Tahmin edersiniz ki yanında yazan numaralar ekran boyutu olsa gerek.

Bunları söyledikten sonra hemen akıllara şu soru gelebilir; Galaxy Mega Özellikleri ne olacak?

Firmadan alınan son bilgilere göre Galaxy Mega 6.3 çift sim kart desteği sunacak. Ve 720 piksel dokunmatik ekran, 1.7 gHz işlemci ve çift çekirdek olacağı söyleniyor. Kamera olarak ise 8 MP arka kamera ile 2 MP ön kamera detayı düşünülmüş.

Android sürümüne değinecek olursak ta Google 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ince düşünülmüş. Umarım uygun bir fiyatla çıkarda bizlerde alırız diyoruz ve yazımızı sonlandırıyoruz.

 

Gelen Aramalar:

No Comments Yet
Make the first to comment


Post Comment